Lucie Šafářová se pochlubila luxusním doplňkem

Díky častému cestování nemá pojem o čase, tak dostala hodinky

Úspěšnou Lucii Šafářovou (31) jsme tentokrát nepotkali na tenisových kurtech, ale při příležitosti uvedení hodinek Connected od TAG Heuer v obřích prostorách hodinářství Koscom. Že se zde objevila i Lucka, nebyla náhoda. Jednak šlo o velkou tenisovou party, ale Šafářová prozradila, že právě k těmto hodinkám má velmi blízko. „Tuto značku mám velmi ráda. Hodinky nosím prakticky pořád. Vzhledem k tomu, že často cestuji přes několik časových pásem se v čase příliš neorientuji, a proto je potřebuji," smála se tomu, že občas neví, kolik je hodin.

Musí být neustále v obraze

Šafářová se na večírku rozhodně nenudila, během něj sehrála virtuální tenisové utkání proti švýcarskému soupeři Stephanovi Pichavantovi – regionálnímu šéfovi společnosti TAG Heuer pro střední Evropu. Dalším tenisovým soupeřem byl teprve 19letý Martin Nečas, stoupající juniorská hokejová hvězda a zkušený hráč video her. A jedna zajímavost. Lucie a Martin mají kromě sportu ještě jednu společnou vášeň a to jsou sociální sítě. Lucie má na Instagramu 172 tisíc sledujících a Martin přes 14 tisíc (aktivní jsou i na Facebooku a Twitteru).

O svoje účty se oba starají zcela sami, bez pomoci PR agentur a manažerů, a se svými fanoušky také rádi komunikují v diskusích. Přesně pro ně byly stvořeny hodinky Connected, které jsou „náramkový computer“, který je neustále online a neustále po ruce, připraven doručit i odeslat všechny informace a zprávy z vašeho zápěstí bez nutnosti vytahovat a zapínat telefon. A pozor dámy! Jistě vás potěší, že kromě klasické pánské velikosti pouzdra 45 mm je dispozici i lady-velikost 41 mm. Connected jsou tak prozatím jediné smartwatch šité na míru přímo ženám!

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama