Lucie Šafářová se pochlubila luxusním doplňkem

Díky častému cestování nemá pojem o čase, tak dostala hodinky

Úspěšnou Lucii Šafářovou (31) jsme tentokrát nepotkali na tenisových kurtech, ale při příležitosti uvedení hodinek Connected od TAG Heuer v obřích prostorách hodinářství Koscom. Že se zde objevila i Lucka, nebyla náhoda. Jednak šlo o velkou tenisovou party, ale Šafářová prozradila, že právě k těmto hodinkám má velmi blízko. „Tuto značku mám velmi ráda.

Hodinky nosím prakticky pořád.

Vzhledem k tomu, že často cestuji přes několik časových pásem se v čase příliš neorientuji, a proto je potřebuji," smála se tomu, že občas neví, kolik je hodin.

Musí být neustále v obraze

Šafářová se na večírku rozhodně nenudila, během něj sehrála virtuální tenisové utkání proti švýcarskému soupeři Stephanovi Pichavantovi – regionálnímu šéfovi společnosti TAG Heuer pro střední Evropu. Dalším tenisovým soupeřem byl teprve 19letý Martin Nečas, stoupající juniorská hokejová hvězda a zkušený hráč video her. A jedna zajímavost. Lucie a Martin mají kromě sportu ještě jednu společnou vášeň a to jsou sociální sítě. Lucie má na Instagramu 172 tisíc sledujících a Martin přes 14 tisíc (aktivní jsou i na Facebooku a Twitteru).

O svoje účty se oba starají zcela sami, bez pomoci PR agentur a manažerů, a se svými fanoušky také rádi komunikují v diskusích. Přesně pro ně byly stvořeny hodinky Connected, které jsou „náramkový computer“, který je neustále online a neustále po ruce, připraven doručit i odeslat všechny informace a zprávy z vašeho zápěstí bez nutnosti vytahovat a zapínat telefon. A pozor dámy! Jistě vás potěší, že kromě klasické pánské velikosti pouzdra 45 mm je dispozici i lady-velikost 41 mm. Connected jsou tak prozatím jediné smartwatch šité na míru přímo ženám!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden