Lucie Šafářová: Terčem zlomyslných útoků

Krutou daň za lásku platí tenistka Lucie Šafářová. Musí být pevná jako skála, jinak by útoky na svou osobu nezvládla. Přitom lze předpokládat, že urážky na její adresu hned tak neskončí, protože případ krachujícího manželství Lucie Vondráčkové (39) a Tomáše Plekance (36), v němž hraje tenistka stěžejní roli, je poměrně bolestivý.

Ve hře jsou desítky milionů. Sportovkyně úspěšně reprezentující Českou republiku bývala zvyklá na pochvaly a obdiv, teď je nucena čelit zlým a nenávistným poznámkám. Přitom Lucie Šafářová zlomyslné posměváčky nijak neprovokuje, jen se snaží vše tiše a důstojně snášet.

I tak se na blondýnčině sociální síti objevují zlověstné komentáře. "Rozvracečko rodin, fuj," tohle si vyděšená Šafářová přečetla pod svou fotografií. Další komentář zdůrazňuje, že štěstí přece nelze stavět na neštěstí druhých.

Tenistka sice vehementně tvrdí, že ona není příčinou rozpadu manželství hokejisty a zpěvačky, ale kde je pravda, ví jen tři hlavní protagonisté příběhu. Ovšem jedno je jisté: Šafářová o Plekance stojí opravdu hodně, v opačném případě by ten psychický teror nevydržela.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden