Lucie Šafářová: Zásnuby byly. Ale co svatba?!

Jako vítězka Wimbledonu si připadá tenistka Lucie Šafářová. Konečně má pocit, že nad sokyní Lucií Vondráčkovou (40), které odloudila manžela, definitivně zvítězila. V duchu slyší svatební zvony.


Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, jsem pro,“ nechal se slyšet Tomáš Plekanec (38). Tak to je zpráva roku! Blond tenistka si už pravděpodobně zkouší nový podpis, bude dlouhý, neboť si hodlá ponechat obě příjmení.

Možná bude Lucie Plekanec Šafářová, to zní důstojně a patřičně moderně. Hokejista si dal záležet na zásnubách, div prý neuhořel barák, což mohly způsobit jak desítky svíček, tak i hořící srdce obou protagonistů. Ovšem z Plekancova plánování svatby vyplývá, že dotyčný se do svatební síně nežene. „Uvidíme, jak to bude s koronavirem.

Musíme si pohrát s daty, nespěcháme, nic nás netlačí,“ říká neurčitě. A toto je právě situace, kdy se koronavirus hodí. Kdoví, jak dlouho tady s námi bude, a třeba umožní hokejistovi odkládat svatbu donekonečna. Úplně vyhráno tedy blondýnka Šafářová ještě nemá. Teď přichází to nejhorší: dlouhé čekání. A na to se zas těší Lucie Vondráčková.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden