Lucie Vondráčková: Dostávala pořád malé role

Už jako holčička byla ráda mezi lidmi a středem pozornosti. Herečka a zpěvačka LUCIE VONDRÁČKOVÁ (39) už jako malá zkoušela skládat hudební texty a bavily ji také různé herecké scénky. To všechno jí zůstalo dodnes.

Koníčky Lucie Vondráčkové (39) už od jejího dětství napovídaly, jakým směrem se bude ubírat. Bavilo ji hrát si na zpěvačku a skládat písničky, zároveň jí však také velmi zajímalo herectví. Před kameru si poprvé stoupla v sedmi letech a už tou dobou moderovala dětský pořad Marmeláda.

Před kamerou byla jako doma a začala být velmi uznávanou dětskou hvězdou. Obdivovala jí spousta jejích vrstevníků, ale také si jí začali všímat režiséři a další vlivní lidé, kteří se rozhodli dát Lucce trochu víc prostoru pro její herecký rozvoj.

Žila ve stínu

Jeden z nejznámějších filmů, ve kterých si zahrála, je Arabela se vrací, nebo také Království květin. Nikdy však jako malá nedostala nějakou hlavnější roli, spíše šlo o role menší. První větší úspěch před kamerou získala až díky režisérovi Juraji Jakubiskovi a roli ve filmu Nejasná zpráva o konci světa.

V útlém věku se snažila zlepšovat se v herectví, ale také ve zpěvu. Nicméně kvůli své slavnější tetě Heleně Vondráčkové (71) se cítila tak trochu ve stínu. Údajně měla pocit, že by ji stejně jen každý bral jako protekční neteř.

Nicméně i přesto vydala pár skvělých písní, díky kterým se jí i jako zpěvačce dařilo. V herectví byla ale přece jen trochu unikát, a proto se i dnes věnuje více hraní. V současnosti má ale plnou hlavu starostí kvůli rozvodovému řízení se svým exmanželem Tomášem Plekancem (36).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden