Lucie Vondráčková: Jde po penězích?

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) přišla nejspíš s promyšlenou fintou, jak z rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (35) vytěžit majlant. Kdo by to byl do skromně vypadající zpěvačky řekl? Lucie Vondráčková působila dojmem, že po penězích svého manžela hokejisty Tomáše Plekance, který bere astronomické částky v NHL, až tak moc neprahne.

Sama jako slavná hvězda vydělává dost, proč by měla ždímat miliony ze svého chotě, pomyslí si nejspíš každý. Možná je ale všechno jinak. Nyní vyplouvá na povrch, že zpěvačka má naopak dobře promyšlený plán, jak získat rozvodem co nejvíce.

Chce se prý totiž rozvádět v Kanadě, kde dlouhodobě bydlí, ačkoli uzavřeli předmanželskou smlouvu v Čechách. A někteří se domnívají, že to není jen tak náhodou. Ani s ukončením manželství v rodné zemi by Lucie zajisté nepřišla zkrátka.

Vše by se díky smlouvě mělo řídit podle ní. Dostala by tučné výživné a Plekanec by se určitě slušně postaral i o ni jako o matku jeho dětí. V Kanadě ale může Lucie vytěžit ješě víc. „V Kanadě je to opravdu úplně jinak.

Na předmanželské smlouvy tam kašlou. Oba jsou kanadští daňoví rezidenti, obě děti se tam narodily, a tak mají právo rozvádět se i přímo v Kanadě. A ať mi nikdo neříká, že to Lucka udělala z jiného důvodu než kvůli penězům, kterých v Kanadě může vysoudit řádově mnohem víc než v Česku,“ uvažuje zdroj.

Ať tak nebo tak, výtěžek z rozvodu bude pro zpěvačku bezpochyby dobrou záplatou na bolavé srdce. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama