Lucie Vondráčková: Konflikt s otcem

Promluvil o tom, co ho tíží. Hudebník Jiří Vondráček (66) má situace ve vlastní rodině plné zuby! Už ho nebaví být dědečkem na dálku. Vnuky Matyáše (5) a Adama (1,5) vidí zřídkakdy, což ho trápí.

A právě kvůli tomu vznikají v rodině konflikty. Řešení je v nedohlednu. Posmutnělý Vondráček se nechal slyšet, že je nespokojený a že mu vnuci chybí, stejně jako vnukům chybí dědeček. Nabádá dceru Lucii Vondráčkovou (36), aby to zařídila tak, aby chlapce mohl vídat častěji.

Problém je v tom, že zpěvačka nehodlá na svém způsobu života měnit vůbec nic. Vzala si za muže hokejistu, který pracuje v Kanadě, a s tím se nedá nic dělat. V Čechách by chtěla být častěji, má to tu moc ráda, ale její nynější domov a rodina je za oceánem.

S tím je třeba se smířit. Jenže i Lucii je z toho smutno. Uvědomuje si, že odřízla dědu od vnuků. V Kanadě si teď navíc uskutečňuje sen, natáčí tu film. Tím je to paradoxně všechno ještě komplikovanější. Jak se Lucie sama vyjádřila, děti hlídají všichni, kdo mají ruce a nohy.

Někdy se dokonce stane, že si je musí vzít i s sebou na plac. Matyáš může jít do školky, ale toho mladšího není kam odložit. Skloubit rodinu a práci je komplikovanější, než si Lucie kdy myslela. .

reklama
reklama