Lucie Vondráčková: Proč prchá do Čech?

Změna! Lucie Vondráčková se pro svého manžela neobětuje. Když se Lucie Vondráčková (38) stěhovala za svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (35) do Kanady, zdálo se, vypadala zcela smířená s tím, že práci v Čechách vymění za rodinu.

V zámoří odstartuje nový život. Možná si najde nějaké uplatnění tam, ale na prvním místě pro ni měla být rodina, její dva synové Matyáš (6) a Adam (2). Nyní se ale ukazuje, že změnila názor. Obětovat svému muži těžce vybudovanou kariéru evidentně nehodlá.

I když se Vondráčkové skutečně povedlo se svojí profesí prorazit i v Kanadě, dostala dvě filmové role, pracovních nabídek tam má přesto pomálu. A jako činorodý člověk, pro kterého je zpívání a herectví vším, se s tím pochopitelně dovede jen těžko smířit.

Lucii to proto stejně nedá a stále ji to táhne do svého rodného kraje, kde má pracovních příležitostí spoustu. Když nějaká přijde, v tu ránu jakoby neviděla a neslyšela. Péče o domácnost, manžel, rodina jdou stranou a zpěvačka musí letět do Čech stůj co stůj.

Nyní si nasmlouvala tolik aktivit, že se sem bude nejspíš muset natrvalo přestěhovat.     „Mám před sebou mimo jiné jeden velký dabing," naznačila, že to nebude záležitost jednoho dne, takže domů se jen tak nevrátí.

A kromě práce a nasmlouvaných rozhovorů má Vondráčková naplánované i návštěvy rodičů a přátel. Jestlipak se setká i se zpěvákem Milanem Peroutkou (28), s nímž si před nedávnem díky spolupráci tak padla do oka? "Moje máma mi říkala – můžeš alespoň dýchat? Jsem tryskomyš, vím to,“ směje se zpěvačka.

Komu ale nejspíš tuhne úsměv na tváři, je Tomáš Plekanec. Takhle si manželství asi nepředstavoval. Místo toho, aby mu žena doma uvařila a chodila s jejich malými dětmi hrát si na hřiště, utíká na jiný kontinent.

Jezdí si po kšeftech a užívá si společenského života. To se sportovci nejspíš moc líbit nebude. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden