Lucie Vondráčková: Vynucený návrat do Česka

Soud, který proběhl v Kanadě, konečně rozhodl. Známá herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (39) se bude muset i se svými dětmi vrátit zpět do České republiky. O tuto verzi verdiktu po celou dobu usiloval její budoucí exmanžel, hokejista Tomáš Plekanec (36).Ten má z rozhodnutí soudu pochopitelně obrovskou radost, kterou neváhal sdílet i na svých sociálních sítích.

Má obrovskou radost

„Těžká série v playoff s Duklou, ale nejcennější vítězství už letos mám. U soudu v Kanadě se podařilo vyhrát a moji synové se vrátí do Česka,“ napsal radostně Plekanec. S verdiktem je spokojená i jeho bývalá žena, Lucie Vondráčková. Návrat do České republiky prý stejně plánovala, ale nechtěla děti tahat ze školy, takže měla v plánu je nechat dokončit školní rok v Kanadě.

V tom jí soud dokonale vyhověl, protože rozhodl, že se má vrátit se syny do Česka až v červnu. „Splnil se mi můj sen. Chtěla jsem, aby se kluci v klidu rozloučili, aby to nebylo všechno ve spěchu a zbytečně v průběhu roku,“ vyjádřila se Vondráčková k rozsudku.

Dodala také, že se na návrat do České republiky těší a že konečně bude moct začít žít novou kapitolu svého života.

Jak to bude dál?

Zdá se, že Lucie je po ročních tahanicích s rozvodem vyrovnaná a je připravená začít novou etapu svého života.Do České republiky se prý těší, přece jen je to její domov, po kterém se jí prý stýská. Otázka je, jak bude vše probíhat, až se vrátí. Lucie má údajně bydlet v domečku na Kladně, zatímco její manžel Plekanec si se svou současnou partnerkou Lucií Šafářovou (32) staví luxusní rozlehlé sídlo v celkem drahé lokalitě.

Spousta lidí Plekancovi vyčítá, že své bývalé ženě a svým synům neumožňuje žít ve větším komfortu. Vondráčková v současnosti totiž žije v Kanadě ve vile a pro ni a pro její děti to bude dost velká změna.Nicméně Lucii to prý nevadí a prý počítá s tím, že se bude muset trošku uskromnit. Navíc jí prý s návratem domů pomohou její rodiče. Pochopitelně má obavy z toho, jak budou všichni vycházet. Přece jen si prý k Šafářové bude muset najít cestu a Šafářová k Vondráčkové také.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden