Lucie Zedníčková je za mrchu kvůli penězům

Na své plány potřebuje pořádný balík!

Nekonečně seriály pro herce bývají zlatý důl. Toho si je dobře vědoma i nová tvář „Růžovky“, LUCIE ZEDNÍČKOVÁ (47), která nepřímo přiznala, proč vlastně velkou negativní roli právničky Nadi přijala. Přece kvůli tučným honorářům!

Rolí v seriálech má na kontě už několik, přesto dosud nepatřila mezi klasické seriálové herečky. A už vůbec nepatří mezi typické představitelky záporných rolí. O to překvapivější byl její nedávný příchod do populární Ordinace, kde ve velké negativní roli právničky Nadi hraje po boku svého dobrého kamaráda MARTINA ZOUNARA (48).

S jeho postavou Boba Švarce možná Naďa prožije i románek, což by bylo kuriózní, protože i Zedníčková se Zounarem kdysi doopravdy chodila. Lucii bylo prý šestnáct, byla na gymplu a Martin byl na konzervatoři. „Chodili jsme spolu asi dva roky a byla to obrovská láska,“ vzpomíná herečka s tím, že by nyní velice uvítala, aby její role mrchy Nadi zůstala tak velká jako teď co nejdéle. Důvod je prostý.

Spoří na dům

Čím větší role v úspěšném seriálu, tím víc času před kamerou a víc natáčecích dní, a tím vyšší honorář. Pravidlo, které udělalo milionáře už z celé řady herců, si teď Zedníčková asi opakuje hodně často.

Prostřednictvím záporačky Nadi má totiž v plánu vydělat velký balík peněz a věří, že to, na co si většina normálně pracujících bere dlouholeté hypotéky, zvládne vydělat během několika let! „Sním o domku se zahrádkou,“ prozrazuje.

Předpokládá, že účinkováním v Ordinaci a také v Přístavu, plus díky angažmá v divadlech si vydělá tolik, že si své přání bude moct dovolit. „Když mi seriály vydrží pět deset let, tak bych ten baráček postavit mohla,“ odhaduje.

Má prý štěstí na to, že co si opravdu přeje, to si do života tak říkajíc přitáhne. Podle všeho tedy předpokládá, že si během několika let vydělá hodně velké peníze. „Přesnou částku neznám, ale co vím, tak Lucka má velkou roli, takže patří mezi ty lépe placené,“ prozrazuje zdroj ze zákulisí Ordinace.

Dá na intuici

Zní to skoro až pohádkově, ale vzhledem k tomu, jak dobře jsou velké role v seriálech placené, rozhodně to není nereálný plán. „Celou svou duší tomu věřím,“ konstatuje Lucka s tím, že má vyzkoušeno, že pokud se řídí intuicí, nikoli hlavou, plány jí prý zpravidla vždy vyjdou.

Lucie nově hraje právničku v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden