Můj kousek štěstí

Lvice ze sedmého patra v paneláku má doma Českého lva

Můj kousek štěstí

Čárkovaná z Vratných lahví, Hana z Protektora, Dagmar Krausová z Osady. Křehká blondýnka Jana Plodková (40) je úspěšnou herečkou a klape jí to i v soukromí.

Dívenka ze sedmého patra jičínského paneláku odmala hledala něco, co by ji doopravdy zaujalo. Měla volnost, ale do tmy a do večeře musela být doma, o tom se nediskutovalo. Zkoumala, jakou zábavu jí nabízí město Jičín.

Nabízel jí dětskou hernu Cipísek, tenis, lidové tance, ale co ji skutečně bavilo, bylo docházení do skautu. A pak přišlo to pravé ořechové.

„Najednou mi mamka říká, že se otevřel dramaťák, já tam šla, vyzkoušeli si, jak zpívám, a tak to začalo,“ vzpomíná herečka narozená ve znamení Lva. Nepochází z herecké rodiny. Původně

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden