Moje šťastná hvězda

Má Borhyová zase zlomené srdce? Mluví se o nevěře!

Moje šťastná hvězda

Lucie Borhyová je stále krásná, spousta mužů by pro ni udělala cokoli. Ale ti, které si vybrala, s ní nakonec nepěkně zametli. Doma má dokonce tři zásnubní prsteny!

Soukromý život si snaží hvězda televize Nova střežit. Teď se ale proslýchá, že vztah Lucie Borhyové (46) a jejího partnera Michala Smečky (36) je v troskách. Hovoří se o tom, že mu přišla na nevěru!

Muži jí dělali ze života peklo. Když se konečně zdálo, že Michal Smečka (36) je tím pravým a snad i dojde na veselku, tak se zase možná mají věci úplně jinak. V zákulisí českého showbyznysu se spekuluje o tom, že byl krásné Lucii Borhyové (46) nevěrný.

Podle některých jejích kolegů to asi možné je, protože potvrdili, že je krásná blondýnka v poslední době jakoby duchem nepřítomná a vždycky usměvavá moderátorka se prý často uzavírala do sebe. Možná přemýšlela nad tím, co

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden