Moje šťastná hvězda
Má doma pořádné dusno?
Má doma pořádné dusno?

Hvězda Sestřiček Sandra Nováková (38) a její partner, režisér Vojtěch Moravec (33), údajně řeší svou první partnerskou krizi.

Jak je známo, jsou spolu opravdu každý den, doma i v práci. Prý to už přestávají zvládat, proto se Sandra snaží stůj co stůj vymyslet, jak toto období zažehnat.

Na co přišla? Nedávno se začalo spekulovat o tom, že má herečka v seriálu skončit. Věří totiž, že jenom tak dokáže jejich vztah zachránit.

Skončí v Sestřičkách?

Co ale bude s její hlavní postavou? Budou ji muset co nevidět nahradit, neboť ji prý nechtějí úplně vyškrtnout. Podle všeho by chtěla zůstat doma a najít si malou brigádu.

Už několikrát se nechala slyšet, že by ráda psala filmové scénaře. Kromě toho má v kapse další trumf.

Chce další dítě?

Herečka se měla svým kolegům pochlubit, že by se ráda v nejbližší době stala dvojnásobnou maminkou. Pak by mohla krásně zůstat na mateřské dovolené, tím pádem by se s partnerem neviděli každý den.

Aby to ale nakonec nedopadlo jako s jejich veselkou, kterou už plánují dlouhé měsíce, avšak zatím na ni nedošlo. Třeba jim chce osud naznačit, že si nejsou souzeni.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz