Má doma znovu dusno?

Herečka TEREZA BRODSKÁ (52) má velký úspěch v seriálu Slunečná. Jen v soukromí už takový úspěch neslaví. Údajně jí to doma moc neklape.

S manželem Herbertem Slavíkem (57) už je nějaký ten pátek a za tu dobu si prošli tolika nepříjemnými věcmi, které dokázali ustát, díky čemuž si mnozí myslí, že už je nikdy nic nemůže rozdělit.

Zdání ale občas klame. Tereza Brodská (52) se  podle svých kolegů najednou změnila k nepoznání a to se jim prý moc nelíbí. Co za tím stojí?

Začala se zase trápit?

Slavná herečka byla vždy v zákulisí Slunečné středem pozornosti, ráda bavila své kolegy vtipnými historkami a zážitky ze života. Ze dne na den ale bylo všechno jinak.

Proslýchá se, že už není tak veselá, a dokonce měla i hodně zhubnout. A to dokonce tak, že se o ni ostatní herci mají údajně bát. Za vším prý stojí osobní problémy. A není to poprvé, co se má takhle trápit.

Žárlivé scény na denním pořádku

Už v minulosti měla mít se svým manželem Herbertem několik manželských neshod. Nejvíce se ale měli začít hádat v době, kdy se začala natáčet Slunečná. Říká se, že má pořádně žárlit na jejího seriálového manžela Davida Prachaře (61).

Všichni si myslí, že se nejspíš o svou milou bojí. Je jasné, že ji nechce ztratit, musí ale pochopit, že je to její práce. Když se situace u nich doma trochu uklidnila, vše mělo začít zase od začátku. Jenže pro změnu se měl Herbertovi stát trnem v oku zase Filip Blažek (47), se kterým natočila mnoho líbacích scén.

Manželku tak měl podezřívat z toho, že se má s pohledným kolegou stýkat i mimo kamery. Nikdo z nich nevyloučil, že si na kávu nikdy nezašli, ale to je prý vše, co mezi nimi kdy proběhlo. Od té doby má mít Brodská doma pěkné dusno.

Svátky strávili společně

Vánoce ale opět ukázaly, že jsou to opravdu svátky klidu a míru. Tereza se jich měla zpočátku hodně bát, avšak nakonec dopadly nad její očekávání. Společnost jim měl dělat i syn Samuel (24) a hereččin milovaný pejsek Konrád.

Jenže kouzelné období skončilo a všechno se mělo jako mávnutím proutku znovu vrátit do starých kolejí a ponorková nemoc má i nadále pokračovat. Jak dlouho to ale Tereza bude tolerovat a zvládat, je ve hvězdách.

Je rozvod řešením?

Ještě nedávno si však herečka nemohla vynachválit, že si našla muže, který je přesně podle jejích představ a který pro ni udělá první poslední, jenom aby byla šťastná. To už je ale očividně dávno pryč. Přitom by chtěla jen jediné, aby manžel toleroval její práci.

Protože už to trvá skoro rok, má Brodská přemýšlet nad řešením, které by je osvobodilo od jejich trápení, a tím je rozvod. Nicméně sami si nemají být jistí, přece jenom všechna ta léta nelze jen tak zahodit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden