Moje šťastná hvězda
Má doma znovu dusno?
Má doma znovu dusno?

Herečka TEREZA BRODSKÁ (52) má velký úspěch v seriálu Slunečná. Jen v soukromí už takový úspěch neslaví. Údajně jí to doma moc neklape.

S manželem Herbertem Slavíkem (57) už je nějaký ten pátek a za tu dobu si prošli tolika nepříjemnými věcmi, které dokázali ustát, díky čemuž si mnozí myslí, že už je nikdy nic nemůže rozdělit.

Zdání ale občas klame. Tereza Brodská (52) se  podle svých kolegů najednou změnila k nepoznání a to se jim prý moc nelíbí. Co za tím stojí?

Začala se zase trápit?

Slavná herečka byla vždy v zákulisí Slunečné středem pozornosti, ráda bavila své kolegy vtipnými historkami a zážitky ze života. Ze dne na den ale bylo všechno jinak.

Proslýchá se, že už není tak veselá, a dokonce měla i hodně zhubnout. A to dokonce tak, že se o ni ostatní herci mají údajně bát. Za vším prý stojí osobní problémy. A není to poprvé, co se má takhle trápit.

Žárlivé scény na denním pořádku

Už v minulosti měla mít se svým manželem Herbertem několik manželských neshod. Nejvíce se ale měli začít hádat v době, kdy se začala natáčet Slunečná. Říká se, že má pořádně žárlit na jejího seriálového manžela Davida Prachaře (61).

Všichni si myslí, že se nejspíš o svou milou bojí. Je jasné, že ji nechce ztratit, musí ale pochopit, že je to její práce. Když se situace u nich doma trochu uklidnila, vše mělo začít zase od začátku. Jenže pro změnu se měl Herbertovi stát trnem v oku zase Filip Blažek (47), se kterým natočila mnoho líbacích scén.

Manželku tak měl podezřívat z toho, že se má s pohledným kolegou stýkat i mimo kamery. Nikdo z nich nevyloučil, že si na kávu nikdy nezašli, ale to je prý vše, co mezi nimi kdy proběhlo. Od té doby má mít Brodská doma pěkné dusno.

Svátky strávili společně

Vánoce ale opět ukázaly, že jsou to opravdu svátky klidu a míru. Tereza se jich měla zpočátku hodně bát, avšak nakonec dopadly nad její očekávání. Společnost jim měl dělat i syn Samuel (24) a hereččin milovaný pejsek Konrád.

Jenže kouzelné období skončilo a všechno se mělo jako mávnutím proutku znovu vrátit do starých kolejí a ponorková nemoc má i nadále pokračovat. Jak dlouho to ale Tereza bude tolerovat a zvládat, je ve hvězdách.

Je rozvod řešením?

Ještě nedávno si však herečka nemohla vynachválit, že si našla muže, který je přesně podle jejích představ a který pro ni udělá první poslední, jenom aby byla šťastná. To už je ale očividně dávno pryč. Přitom by chtěla jen jediné, aby manžel toleroval její práci.

Protože už to trvá skoro rok, má Brodská přemýšlet nad řešením, které by je osvobodilo od jejich trápení, a tím je rozvod. Nicméně sami si nemají být jistí, přece jenom všechna ta léta nelze jen tak zahodit.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz