Můj čas na kafíčko

Má Gondíková tajný románek v Ulici?

Je snad možné, že jsou něco víc než jen kolegové a kamarádi?

Kdo by to byl řekl, že zrovna tihle dva k sobě budou mít tak blízko. Herečka Adéla Gondíková (50) si má během natáčení Ulice skvěle rozumět s kolegou Martinem Fingerem (53).


Dokonce se snad měli i jednou spolu vypravit na oběd. Jelikož je Gondíková pěkná ženská, vlastně bychom se Fingerovi ani nedivili, kdyby o ni stál víc než jen jako o kamarádku.  Je však vdaná za herce Jiřího Langmajera (57).


Martin Finger (53).

Ten má sice v českém showbyznysu pověst proutníka, ale po boku herečky se proměnil v jiného člověka. Nevypadá to, že by ji podváděl jako svou první manželku, učitelku Kamilu.

Kdyby dostal od Gondíkové košem, mohl by skončit u jiné kolegyně, a to Lindy Rybové (48). Ta je sice také vdaná, ale už roky se mluví o velké krizi, kterou zažívá v manželství s hercem Davidem Prachařem (65).

Údajně se s ním nudí, a navíc ji trápí, že jí už nevyznává lásku jako dřív. V seriálu mimo to hraje Finger jejího partnera a měli spolu i nějaké milostné scény. Klidně tak mezi ním a Lindou ona pověstná jiskra přeskočit může.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden