Má hned dvě životní lásky

Na obrazovkách působí jako drsňák a lamač ženských srdcí, ale ve skutečnosti je ROBERT JAŠKÓW (52) vyloženě rodinný typ, který si na nějaká dobrodružství příliš nepotrpí. A když už má nějaký čas navíc, věnuje ho sportu.

Jeho údělem je hrát nesympatické muže či vyloženě padouchy, kteří divákům nemohou být vůbec ničím sympatičtí. Ovšem Robert Jašków (52) dokázal nemožné. Lidé si ho zamilovali i přes jeho záporné role.

Jen ho na ulici nikdo neoslovuje jeho pravým jménem, ale tím seriálovým. Do povědomí diváků se dostal díky seriálu Ulice, kde si zahrál gaunera Vasila. Zároveň se proslavil i rolí doktora Máry v oblíbené Ordinaci v růžové zahradě.

Osminásobný mistr světa

V reálném životě je, jak sám říká, úplně jiný. Je spořádaným otcem, kutilem, který rád pracuje se dřevem a vyrábí stoly, židle i postele. Kromě toho už léta

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden