Můj kousek štěstí

Zoufalá Nela Boudová: Má ho ráda? Nemá ho ráda?

Rozchod se zdál být jasný jako facka, nyní to vypadá na udobřování! Jak dlouho jim to vydrží?

Čert aby se v tom vyznal! Krásné herečky typu Nely Boudové (55) bývají rozmarné a mění náladu jako aprílové počasí.

Jak vypadá její vztah s partnerem Janem Tunou (50)? Situace je dnes poměrně nepřehledná. Ještě nedávno se mluvilo o rozchodu. „Z její strany je to definitivní,“ prozrazoval zdroj z hereččina okolí.

Nejspíš ale nebyl tak docela v obraze, protože jsme se zčistajasna dočkali nenadálého překvapení. Herečka a moderátor, kteří se už nějakou dobu objevovali na společenských akcích odděleně, což spekulace o rozchodu jen podporovalo, se rázem ukázali spolu.

Na dovolené v Krkonoších zářili jako dvě sluníčka a užívali si zimních radovánek. Tuna, jak bývá jeho zvykem, vytáhl i těžký kalibr: válel se nahý ve sněhu a fotkou se nezapomněl pochlubit na internetu.

„Zkuste to taky. Nejlepší začátek dne,“ poradil a dodal: „Nela si ranní válení v závějích, tak jak ji pánbůh stvořil, užívá s radostí ze života také.“

Vypadá to, jako by se k sobě s velkou slávou zase vrátili a teď znovu nabytou vášeň chladí sněhem. Možné jistě je, že informace o rozchodu byly pouhou fámou.

Spíše se ale zdá, že dovolená na horách je jakousi zdařilou udobřovací akcí. Krize je zřejmě zažehnána a rozchod se nekoná. Alespoň zatím...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden