Má jediné přání! Splní se jí to, po čem tak touží?

Do třetice všeho dobrého, v to doufá i sama herečka. Teď ale musí smutek zahánět prací. Proč o ni má její jediná dcera takový strach?

Nikdy nebyla tak nešťastná, jako je právě teď. JIŘINA BOHDALOVÁ (90) stále čeká na zázrak. Ani teď totiž nepřestala doufat, že se vdá za svého milovaného partnera. Smutek proto zahání prací a dcera o ni má velký strach.

Na muže nikdy příliš štěstí neměla. Obě její velké lásky,  Břetislav Staš (92) Radoslav Brzobohatý (†79), ji opustily. Napotřetí ale už nechce zažít takovou bolest a zklamání. Proto se o svého současného partnera rozhodla Jiřina Bohdalová (90) bojovat, seč jí síly stačí.

Jenže bohužel stále existuje dost lidí, kteří jí štěstí rozhodně nepřejí. Proto se v poslední době začalo spekulovat o tom, že si Lubomíra Focka (66) nechce vzít z lásky, ale ze zcela jiného důvodu. Proč teď potřebuje oporu své dcery Simony Stašové (66) víc než kdy dřív?

Prvního manželství nikdy nelitovala

Když ji opouštěl její první manžel, Břetislav, nebrala to jako žádnou velkou tragédii. Alespoň zpočátku ne. Jejich rozhodnutí rozvést se bylo totiž vzájemné, ani jeden nepochyboval, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama