Moje sladké tajemství

Lucie Vondráčková v oblacích. Má jejich láska vůbec šanci?

Tenhle věkový rozdíl je trochu moc.

Někteří stále ještě nemohou uvěřit, že Lucie Vondráčková (42) se bláznivě zamilovala do tak mladého muže, jako je bojovník Zdeněk Polívka (24).

Září štěstím

Každopádně láska dělá divy a zpěvačka po jeho boku neuvěřitelně omládla. Poprvé od doby, co se rozvedla s hokejistou Tomášem Plekancem (40), vypadá opravdu šťastně. Je uvolněná, usměvavá, plná optimismu.

A snad jí to také vydrží. Když se po rozvodu začala na veřejnosti objevovat s parkuristou Tomášem Zonygou (29) a pak s moderátorem Petrem Vojnarem (46), nevypadalo to, že by to byli muži jejího života. Teď je to ale jiné.

Bojovník Zdeněk vypadá odhodlaně.

Jsou tu i rizika

Ačkoli Lucie se nedáno seznámila se Zdeňkovou maminkou a prý si s potenciální tchyní padly do oka, neznamená to, že nový vztah neohrožují velká rizika. Zaprvé Zdeněk je mladý, velmi pohledný a rychle stoupá v kariéře, což do jeho blízkosti určitě přitáhne spoustu krásných dívek. Dokáže odolat jejich svodům?

Lucie je teď samý úsměv.

Zadruhé – pro Polívku by mohl být dost velký problém, že Lucie má dvě děti školního věku. Kterému 24letému muži by se chtělo být otčímem na plný úvazek? Vyzvedávání z kroužků, kontrola domácích úkolů a kárání za sprostá slova, tak si mladí muži svůj život nepředstavují.

A zatřetí – Zdeněk možná brzy zatouží mít vlastní potomky a není vůbec jisté, že Lucie ještě nějaké další děti chce. Jak by takovou situaci řešili? Přestože Vondráčkové nic špatného nepřejeme, rozchod je v takovém případě jasná věc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden