Moje šťastná hvězda

Má jejich vztah vůbec budoucnost?

Nový pár českého showbyznysu, DARA ROLINS (49) a PAVEL NEDVĚD (49), se od první chvíle potýká s nedůvěrou. Proč si všichni myslí, že jim vztah nevydrží?


Když se zpěvačka Dara Rolins (49) před lety rozešla s rapperem Patrikem Vrbovským (44), byla dlouho sama. Nyní ale všem vytřela zrak, když se pochlubila, že randí s úspěšným fotbalistou  Pavlem Nedvědem (49).


Spolu jsou prý už něco málo přes půl roku a nutno podotknout, že vedle něho pěnice jen září. Avšak lidé prorokují jejich vztahu brzký konec, což ji mělo dost naštvat. Sama si je totiž podle všeho jistá, že je to s Nedvědem vážné a možná je to konečně ten pravý. Je ale stejného názoru i on?


Je Dara pro fotbalistu jen takovým povyražením?

Opustil už dvě ženy

Nedvěd sám o sobě říká, že je silně věřícím mužem, je proto trochu s podivem, že se nakonec rozvedl s manželkou Ivanou (48), s níž prožil bezmála třicet let a mají spolu dvě děti, syna Pavla (21) a dceru Ivanu (23), a navíc se nebojí ani milenek.

Na to ale jen krčí rameny a říká, že mu víra pomáhá překonat těžká období. V minulosti opustil fotbalista údajně dvě ženy, tou poslední byla krásná žokejka Lucie Anovčínová (26). Ta mu dokázala úplně poplést hlavu, ovšem jen do chvíle, než se objevila Dara.

Fotbalista totiž rázem na mladou blondýnku zapomněl a oči měl už je pro zpěvačku. Čeká snad Daru dříve či později podobný osud? Co když se její drahý zase zakouká do jiné?  Rolins si ale zřejmě nic takového nepřipouští a věří, že je to konečně to pravé ořechové.

Stěhovat se nehodlá

Avšak děti slavného fotbalisty údajně s jeho chováním příliš nesouhlasí a byly by rády, aby byla rodina zase kompletní. Tokání se zpěvačkou prý neberou jako nijak vážné a vyloučili zcela, že by se jejich otec chystal stěhovat do Čech.

Vztah tedy budou mít očividně jen na dálku a je otázkou, jestli je právě tohle nerozdělí. Zůstanou Daře zase jenom oči pro pláč, nebo konečně prolomí svoji milostnou smůlu a vztah dokáže navzdory vzdálenosti a nekonečným pomluvám udržet funkční?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden