Moje chvilka pohody

Má ještě nějakou naději?

Dlouhé dva roky je Jana Hlaváčová (78) vězněm ve vlastním těle. Parkinsonova choroba v kombinaci s hlubokými depresemi ji připoutala na lůžko. Podle odborníků nejsou vyhlídky herečky příliš dobré...

Za dveře svého bytu se herečka podívá jen ve chvílích nezbytně nutných, a to jsou návštěvy lékaře. Ačkoli se rodina v čele s manželem Luďkem Munzarem (83) a dcerou Barborou (45) snaží jak může, s herečkou to nevypadá prý dobře.

V současné době je Hlaváčová upoutána na lůžko a bez cizí pomoci se už neobejde. V létě roku 2012 se herečka svěřila s tím, že jí lékaři diagnostikovali hluboké deprese. Ostatně právě ty byly příčinou, proč se rozhodla přerušit kariéru a odejít z divadla.

„Odpočívám, spím a beru prášky, výjimečně někam jdu,“ svěřila se tehdy ještě plná sil. Jenže boj s depresemi a zvláště pak s tak silnými jakými trpěla Hlaváčová, není na pár týdnů.

Zdrtil ji stav jejího manžela

V roce 2014 se na chvilku zdálo, že by se snad mohl zdravotní stav Hlaváčová přece jen trochu zlepšit. Jenže zase pro změnu onemocněl její muž a musel být převezen do nemocnice, kde se podrobil operaci.

„Skončil jsem ve špitále s vředem, navíc jedna ledvina přestala chodit, tu druhou už nemám dávno,“ uvedl tehdy Munzar. Bohužel právě jeho zdravotní komplikace se neblaze odrazili na stavu jeho manželky.

Podle našeho dobře informovaného zdroje se proto nyní rodina Jany Hlaváčové obává nejhoršího. Vypadá to totiž, že se Munzarovi vrátila zákeřná rakovina. A je-li to pravda a rodina to před Hlaváčovou neutají, je možné, že se její stav zhorší natolik, že už jí nebude pomoci.

Nezbývá proto nic víc, než doufat, že oba manželé budou stateční a i tyto problémy společně překlenou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden