Má kromě svého muže ještě sexy milence?

Nějaký ten úlet se podle ní dá v klidu překousnout. Mluví z vlastní zkušenosti?

MICHAELA TOMEŠOVÁ (31) na manžela ROMANA (34) velice žárlí. Sama ale prý ráda flirtuje s jinými. Zašlo to někdy trochu dál?

Vypadají jako dokonalý pár. Když se podíváte na hvězdu ZOO Michaelu Tomešovou (31) a jejího muže Romana (34), jehož jsme mohli vídat ve Slunečné, všem je hned jasné, že ti dva k sobě zkrátka patří. Když tedy před několika měsíci otevřeně promluvili o krizi a problémech, nikdo tomu snad ani nechtěl věřit.

A nyní herečka překvapivě nakousla téma nevěry a zdá se, že spekulace, které sem tam spatří světlo světa, se možná opravdu zakládají na pravdě. A na vině zjevně nebyl pohledný herec, ale

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden