Moje šťastná hvězda

Má Laurinová tajný románek s mladším partnerem?

Moje šťastná hvězda

Mladší muži herečku vždy přitahovali. Je snad možné, že už nějakou dobu s jedním žije, ale nechce o tom za žádnou cenu nikomu říct?

Krásná Sabina Laurinová (51) je v poslední době tajemná. Nedávno ale udělala výjimku a naznačila, že je zamilovaná. Navíc to vypadá, že do srdce pustila dalšího „mladíčka“.

Stále půvabná Sabina Laurinová (51) září v seriálu ZOO a rovněž sbírá úspěchy na jevištích. V nové divadelní hře Návštěva na zabití hraje manželku o třináct let mladšího herce Matouše Rumla (38).

„Cítím se vedle něj přirozeně, ale jeho se neptejte,“ prozradila herečka s humorem sobě vlastním. V osobním životě ale vždy byla, co se vztahů týče, hodně tajemná a dlouho nechtěla prozradit, jak to s muži

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden