Má málo kšeftů?

Herečka Klára Cibulková (45) má kromě seriálu Sestřičky Modrý kód i další rozjeté projekty, mezi ně patří i nový seriál Kukačky.

V poslední době má ale prý řešit, proč se v oblíbených Sestřičkách neobjevuje tak často. Sama přiznala, že by byla ráda, kdyby dějová linka její postavy byla trochu víc obsáhlejší.

Podle našich informací se s její rolí hýbat zatím nemá, spíš naopak. ,,Proč už se tam vůbec neobjevuje Klára? Je to skvělá herečka, je škoda, že tvůrci nevyužijí její talent,“ píše na sociální sítě rozčílená fanynka.

Potřebuje vydělávat

Kláře se to zjevně také moc nelíbí. To dokazuje i fakt, že si údajně domlouvá nový kšeft. O co jde? Podle všeho si má oblíbená Cibulková střihnout roli v novém projektu Anatomie života, jenž měl nedávno premiéru. Tam má mít konečně výraznou roli.

Koho tam bude hrát, ale zatím nikdo neprozradil. Jedno je ale jasné, v Sestřičkách už nejspíš nezůstane. Podle jedné z jejích kolegyň se jí to totiž nemá ani trochu vyplatit. A protože má doma dvě děti, syna Matyáše (14) a dceru Magdalenu (11), musí chtě nechtě vydělávat.

Nosí domů víc peněz?

Její manžel Tomáš Pavelka (49) je totiž spíš divadelní herec a nyní, když jsou divadla zavřená, musí se asi spoléhat na fi nance své ženy. V současné době ani nemá nic natáčet a údajně má mít pouze jednorázové brigády. Ty ale nestačí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden