Můj kousek štěstí

Má Berenika Kohoutová náhradu za svého muže?

Svým temperamentem se netají, doma prý křikem na manžela nešetří.

Ukazuje se nahá, hanbaté fotky dává na sociální sítě. Provokuje. Herečka ze seriálu Jedna rodina Berenika Kohoutová (32) je živel. Manžel Kryštof Kubín (36) si s ní užije své.

A prý v něm občas bouchnou saze. Možná i proto se nedávno vrátili ze Zanzibaru naštvaní. Usmiřování asi nevyšlo.

Podle mnohých si za většinu problémů, které doma má, může Kohoutová sama. Nejde jen o nahé snímky. S těmi se už snad manžel smířil. Hlavní problém prý je, že herečka je generál, který si musí prosadit svou.

Kubína si vzala v roce 2021 po tříleté známosti.

Co si kompenzuje?

Kohoutová podle všeho na partnera křičí, komanduje ho a dává mu jasně najevo, kdo doma velí. Důvodů, proč to dělá, může být více. Třeba je prostě taková a jen těžko ji někdo předělá.

Nebo si doma kompenzuje problémy, které má v Jedné rodině. Za roli Noriky totiž schytává kritiku. Podle mnohých diváků je afektovaná a neumí hrát.

Existuje však i třetí možnost, proč má být na manžela drsná. Možná už si za něj našla náhradu, a tak si nebere servítky. Spekulovalo se, že měla románek třeba se zpěvákem Janem Maxiánem (39) a že stále hledá něco víc, než momentálně má.

Dva roky a dost?

Vítězka čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas také nemusí být na manželství stavěná. To první s expartnerem Tatiany Dykové (44), filmovým producentem Pavlem Čechákem (48), skončilo po necelých dvou letech.

V tomto kontextu by Kubínovi, se kterým má dceru Lolu (3) zvonila hrana. Brali se totiž v září 2021. Kdo ví, třeba by pro něj „konečná“ byla vysvobozením.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden