Moje sladké tajemství

Má napravený manžel zase roupy?

Moje sladké tajemství

Zkrocení „zlého muže“ se nekoná?

Stala se inspirací pro nejednu ženu, protože se jí podařilo „zkrotit“ jednoho z největších bouřliváků našeho showbyznysu. Teď aby se bála, že své fanynky zklame...

Zaslouží medaili! Po boku Adély Gondíkové (48) se usadil i takový playboy, za něhož řadu let platil Jiří Langmajer (55). Byly doby, kdy mu nebyly cizí večírky, alkohol ani náruče krásných žen, zatímco doma na něj trpělivě čekala tehdejší manželka Kamila (51) a dvě dcery.

Pak ale „Langošovi“ do života vstoupil zázrak jménem Adéla, a z něho se stal jiný člověk. „Potkal jsem Adélu, která mi rozsvítila svět. Otevřela dveře a já jsem zjistil, o čem život je,“ říkal napravený hříšník, který večírky a milenky vyměnil za poklidný život v domku za Prahou po boku své nové ženy. Zní to jako pohádka, můžeme ale my všichni v čele s Adélou počítat s tím, že tohle je

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden