Má něco s kolegou?

Partner dítě zatím nechce, ona ale ano.

Už má věk na založení rodiny a biologické hodiny jí tikají ostošest, přesto mateřství hvězda Slunečné Lucie Polišenská (35) odkládá.

Zatím je však pracovně v jednom kole a nechce na tom nic měnit. Má také o devět let mladšího partnera, který se na miminko zřejmě ještě necítí. Ke své partnerce se veřejně nehlásí a nesmí dát ani žádnou zamilovanou fotku na sociální sítě, jako to dělají její kolegyně.

Orozovič je sympaťák a nejedné ženě se líbí. Je to i případ Lucie?

Lucie si soukromí střeží, přesto je z jejích aktivit patrná náklonnost ke kolegovi, se kterým vystupuje v představení pražského Cabaretu Calembour, Igoru Orozovičovi (37). Ten si nedávno zahrál v seriálu Polda a je také vášnivým hudebníkem.

Navzájem na sebe na sociálních sítích s Lucií pějí ódy a ze společných fotek je jasné, že se vídají poměrně často. Orozovič je velký fešák a podle všeho je už nějaký čas nezadaný. Podlehl i on Luciinu šarmu a lepým tvarům?

Také je k ní věkově blíž a očividně si ti dva padli do noty. Orozovič má děti rád, dokonce pro ně tvoří písničky, a rodině by se možná časem nebránil. A na to herečka slyší. „Nechci to dlouho odkládat,“ prohlásila nedávno Lucie. Jen se musí rozhodnout, koho si vybere za otce svého dítěte.

reklama
reklama

Komentáře