Moje šťastná hvězda

Má nového partnera?

Herečka jenom září a konečně má po boku nového muže.

Herečka IVA JANŽUROVÁ (78) je od smrti svého partnera STANISLAVA REMUNDY (†84) sama. Teď se ale nejspíš blýská na lepší časy, protože si velmi oblíbila primáře PETRA NEUŽILA (58), který jí před lety operoval srdce.

Lásku můžete poznat skutečně kdekoli. Důkazem by mohla být herečka Iva Janžurová (78), která se se svým velmi dobrým přítelem Petrem Neužilem (58) poznala na operačním sále, když jí měl před lety operovat srdce.

Podařilo se mu to na výbornou. A od té doby jsou s Ivou neustále v kontaktu. Rozumějí si a je jim spolu hezky. Iva nedávno přiznala, že si čas od času zajdou i na takové menší rande. Oba totiž mají rádi pivo. Vyprávějí si staré historky, smějí se, zkrátka vypadají jako zamilovaný pár.

Na lásku načas zanevřela

Po smrti milovaného partnera Stanislava Remundy (†84) herečka pochopitelně neměla na lásku ani pomyšlení. Truchlila dlouho, nikoho si k sobě nepustila.

Chtěla být sama a pokusit se ránu zahojit. Petr byl ale poblíž po celou dobu jejího trápení. A jeho oddanost mu vydržela dodnes. Nejspíš už v minulosti tajně doufal, že by to mohl být právě on, kdo by ji naučil znovu milovat.

S lékařem tráví poslední dobou hodně času.

Vychvaluje ho před blízkými

Teď se zdá, že se jeho sen pomalu stává skutečností. Ani Janžurová není vůči sympatickému kardiologovi chladná. Vyhledává jeho společnost a on se ji na oplátku snaží podporovat ve všech jejích aktivitách.

Nedávno ji byl dokonce podpořit v Malostranské besedě, kde byla hostem v improvizační talkshow. Mimo jiné ho česká herečka vychvaluje i mezi svými blízkými, což už něco znamená.

Iva totiž svým nejbližším nepoví jen tak o někom, takže v tom musí být něco víc. Uvidíme, jak se jejich vztah vyvine. Možná už pár dokonce tvoří, jen to ještě nechtějí oznamovat veřejně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden