Má obličej podivína, který mu vydělává

Je nový televizní seriál Anatomie života životní příležitostí Karla Heřmánka mladšího?

Soudě podle prvních ohlasů na úvodní díly to asi taková hitparáda nebude, ale mladý muž z herecké rodiny na obrazovce působí poměrně zajímavě a není vyloučeno, že se díky novému projektu televize Nova chytí nejen možnosti vydělat si nějakou korunu v nepřejícím čase koronaviru.

Jeho postava pedantského lékaře, kterému nikdo nesmí „rušit jeho kruhy“ trochu připomíná podivínstvím Dr. House. Mnohem slavnější postava ovládla svět a jeho český kolega Heřmánek má šanci si alespoň říct o větší pozornost.

Závidí mu? Možná v novém seriálu Karel svou ženu časem přivítá...

Ta tvář v davu nezapadne

V Ordinaci v růžové zahradě 2 moc výrazný nebyl, přitom je to možná škoda. Jeho tvář si zapamatuje každý. Není to zrovna tvář modela, ale to u herce není tak podstatné. Režiséři potřebují typ. A Heřmánek, bradatý a nosatý po otci Karlovi (73), má poněkud plachý pohled po matce Haně (57), což je kombinace pro vzorové záporné postavy jako stvořená.

Mladý Heřmánek, který si loni v létě trpce stěžoval na koronavirus ohrožující hereckou existenci, si teď možná díky tomu může mnout ruce. A s ním i jeho manželka, herečka Nikol Kouklová Heřmánková (31), která ovšem, alespoň zatím, v Anatomii života nehraje a po konci Ordinace v růžové zahradě bude možná bohužel patřit mezi ty nešťastné herce, co budou s živobytím na štíru.

 Měli zálusk na Slunečnou

Paní Heřmánková má ovšem naštěstí po svém boku muže s výraznou tváří a může doufat, že ji i díky tomu uživí. To ovšem předpokládá, že se sledovanost Anatomie života vyhoupne brzy výrazně výš.

Její první díl byl v tomto směru celkem propadák, byť možná způsobený tím, že producenti ho odvážně zařadili přímo proti seriálu Slunečná, současnému televiznímu trháku. Měli by se možná držet při zemi. Nikoli tak Heřmánkovi…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden