Moje šťastná hvězda
Má opět blízko ke kolegovi?
Má opět blízko ke kolegovi?

Hvězdy Ordinace v růžové zahradě Štěpán Benoni (36) a Marika Šoposká (31) se měli tajně scházet a spekulovalo se o jejich vztahu.

Ti dva totiž na natáčeni byli jedna ruka. Své partnery ale opustit nechtěli. Jenže po nějaké době musela sympatická herečka odejít na mateřskou dovolenou. Spousta věcí se u ní samozřejmě změnila, ale její náklonnost ke Štěpánovi očividně ne.

Je zpátky v sedle

Po delší pauze se opět vrátila na místo činu. „Jsem tak šťastná, že už mohu pracovat a setkávat se s lidmi, které mám ráda,“ říkala herečka. Nejvíce se jí prý stýskalo po Ivanu Luptákovi (34) a sympatickém Štěpánu Benonim (36).

S nimi si totiž rozumí nejvíc a tráví spolu i volný čas po natáčení. Sama přiznala, že se svého velkého návratu přece jen trochu bála. Jak se ale ukázalo, nebylo to jen kvůli tomu, že se bude muset znovu učit nekonečné haldy textu.

Kdo se o ně postará?

Ještě než se rozhodla, že se vrátí do práce, řešila velké dilema. Nechtěla své dva syny nechat samotné, i přesto, že se jí prý po práci dost stýskalo. Nakonec se ale rozhodla, že se to musí nějak zvládnout i bez ní.

A zjevně k tomu měla vážný důvod. Stejně jako mnoho dalších i jí se pandemie dotkla, a tak si potřebovala nějakou tu korunu přivydělat. Jak se zdá, maminku malého Benedikta (5) a Vincenta (1) výčitky svědomí moc dlouho netrápily.

Na natáčení má totiž svého oblíbence Benoniho. „Jsme opravdu skvělí parťáci. Dobře se nám spolu hraje a rozumíme si i mimo kamery,“ svěřil se Štěpán.

Perfektně si rozumějí

A právě to je zároveň i tím problémem. Marika je z něj podle všeho úplně vedle a bojí se, aby všechno neprasklo a nedozvěděl se to její manžel Petr Čechák (43). Marika se vdávala hodně mladá, a tak se asi není čemu divit, že občas hledá nějaké to nevinné povyražení. Alespoň na chvíli si zvedne sebevědomí a nepřipadá si pak jen jako ta utahaná mamina od dvou dětí, za kterou ji zřejmě považuje manžel.

Uteče od rodiny?

Sympatický Štěpán je ženatý a ani jeden nechce rozbíjet tomu druhému rodinu. Ale jiskření mezi nimi nejde přehlédnout. Kdo ale ví, třeba bude láska a vášeň silnější než oni. Možná by ale stačilo, kdyby Marice manžel věnoval víc času a pozornosti.

Sama se před několika měsíci svěřila, že na tom není po psychické stránce zrovna nejlépe. Trápily ji pocity méněcennosti, připadala si neatraktivní a vůbec jí z toho nebylo dobře. Takové období už ji asi přešlo, může se ale kdykoli vrátit.

Zřejmě i proto je možná tak ráda ve společnosti kolegy Benoniho, který je proslulý tím, že se k ženám chová jako gentleman. Pokud by se tedy manžel nenaučil pohladit ji občas slovem, třeba by ho nakonec přece jenom opustila. Nebudeme ale předbíhat. Určitě to spolu zvládnou, navíc Ordinace bude brzy končit.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz