Moje šťastná hvězda
Má protekci díky muži
Má protekci díky muži

Slov o protekci kvůli manželovi si vyslechla už dost. EVA DECASTELO (42) teď ale objasnila, jak to celé vnímá. Proč by nevyužila situace?

Eva si nemyslí, že by byla nějak protěžovaná

Není žádným tajemstvím, že k seriálu Slunečná, ve kterém Eva Decastelo (42) hraje, píše scénář její manžel René Decastelo (47). Spekulace o protekci se tedy objevují od první chvíle, co se projekt objevil na obrazovkách.

Eva se k tomu teď konečně vyjádřila. „Za hvězdy jsou tam jiní, já tam mám jenom takový štěk a jsem za něj moc vděčná,“ prohlásila herečka. Hlavní roli sice nemá, ale zato je až podezřele moc na očích.

Všude jí je plno

Eva Decastelo se to zřejmě snaží uhrát na to, že přece nemá hlavní roli, a proto se nemůže jednat o protekci. Má si stát za tím, že kdyby už ji chtěl manžel do seriálu dohodit, dal by jí nějakou lepší pozici.

Eva má sice jen roli vedlejší, ale zato je často vidět v ukázkách, různých propagačních videích a také v úryvcích, které se například sdílejí na sociálních sítích seriálu. Ostatní se do popředí tolik nedostanou.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz