Má tajný plán, jak se zbavit muže?

Bára Štěpánová (59) je známá tím, že se celý život potýká s exekucemi. Bohužel se do finančních problémů nikdy nedostala vinou vlastního nevydařeného podnikání nebo rozhazování peněz, ale kvůli svým láskám.

Kvůli prvnímu z počátku úspěšnému podnikateli manželovi Luboši Rychvalskému (54), kterému dodnes vyká, přišla kdysi v exekuční dražbě o svůj milovaný byt na pražských Vinohradech. Jenže historie se opakovala ještě jednou s její současnou drahou polovičkou Miroslavem Barabášem (57).

Nebylo by proto divu, kdyby už po těch letech měla temperamentní zrzka všeho dost a začala se soustředit jenom na svoje vlastní potěšení. Bojuje s psychickými problémy Vše došlo tak daleko, že nakonec skončila u psychiatra.

Začala totiž trpět generalizovanou úzkostní poruchou, což znamená, že si věčnými finančními problémy vybudovala hrůzu z jednání s úředníky. „Asi by se s tím dalo něco dělat, ale musela bych chodit na terapie,“ konstatovala smutně herečka.

Je jasné, že o další domov nechce za žádnou cenu přijít.

Prý za ní všechno vyřizuje její současný manžel Miroslav nebo alespoň chodí po úřadech s ní. Jenže ani to jí nevynahradí to, že se opět bojí s druhým manželem o střechu nad hlavou. Spolu si totiž zrekonstruovali nádhernou vilu ve středočeských Zákolanech, která má údajně cenu kolem deseti milionů korun! „Náš dům je ve skále, takže výhled z jednotlivých pater se liší,“ libovala si ještě před časem Bára.

Miroslav ale měl prý nějaké nesrovnalosti ve zdravotním či sociálním pojištění v řádu několika set tisíc korun. Přijde Bára kvůli problémům druhých opět o svůj vyšperkovaný domov, na který bylo už před časem podle všeho uvaleno zástavní právo? Pustí ho nakonec k vodě? Poslední dobou to ale vypadá, že už toho začíná mít sympatická herečka dost.

Jako by po společných deseti letech manželství pohár její trpělivosti přetekl. „Mám v domě svůj pokoj a odtamtud mám výhled na další dům. Ale z dalšího patra, kde má pokoj můj manžel, je výhled do krajiny plné stromů,“ naznačila tak trochu Bára, že si každý žije na svém malém kousku nemovitosti.

Mají dokonce i oddělenou ložnici? S takovým tajemstvím se alespoň prozatím představitelka prostořeké zdravotní sestřičky nesvěřila. Neopomněla ale zmínit, že k domu patří i velká zahrada, kde se konají letní párty.

Druhého muže si vzala v roce 2009. Opět ale musela řešit finanční problémy.

Kolik jich ale do budoucna ještě bude začíná být čím dál tím větší neznámou. Děsí ji vyhazov Pro Štěpánovou je tak obava, aby si udržela co nejdéle stálou práci, na místě. V nekonečném seriálu Ordinace je už devátým rokem! Může ji ale těšit, že diváci její postavu stále milují, a tudíž by o ni neradi přišli.

Je ale pravdou, že ji moc nepřidává její dějová linka. V té má totiž také problémy s muži. I to ale bude muset skousnout, pokud chce i nadále uživit samu sebe a neskončit na ulici. Kromě Ordinace totiž příliš obsáhlý výčet hereckých příležitostí nemá.

„Lidi vás prostě soudí podle toho, jak vypadáte, samozřejmě taky podle rolí, které jsem hrála,“ dušuje se. Vysněné zamilované Julie se už tak asi nedočká. Stejně jako obdoby přežitých pořadů Seznamka s Bárou, Gilotina či Čtveráci.

Zato měla možnost začínat v Ordinaci menší roličkou jako prostitutka. To ale kdysi rázně odmítla. Těžko říct, jak by se navzdory své třicetileté herecké praxi zachovala, kdyby o roli rázné Babety přišla.

Už před časem ji v seriálové kamenické nemocnici sesadili z postu vrchní sestry. Bude její propad ještě pokračovat? Manžel nebo peníze? Je tak otázkou, jak se nakonec sympatická herečka rozhodne. Jestli by nebylo lepší vzdát se manžela a života v párů než aby postupně přišla o celý svůj majetek.

Jako mladá navíc prý chtěla odcestovat a bydlet v daleké Paříži. Třeba si svůj cestovatelstký sen ještě splní a bude myslet víc na sebe než na druhé..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden