Má zálusk na zadaného kolegu?

Jejich letmé doteky, objetí a něžné polibky před kamerou mohou udělat své...

Michaela Pecháčková (18) se ve světě showbyznysu teprve rozkoukává, ale její kariéra se vyvíjí slibně. Je hvězdou seriálu ZOO, kde má mimochodem pletky s Davidem Gránským (30). Přeroste jejich seriálový vztah do reálného?

Mladinká Pecháčková (18) si zvyká na stoupající popularitu. Muži se jí dvoří, ovšem pro ni by bylo lepší, kdyby si našla kolegu, který by neprahl po její slávě. Jedním z adeptů může být právě David Gránský (30), protože mezi nimi to skutečně jiskří.

„S ním se tyhle scény točí hezky a je to příjemné, a to nemyslím jen ty líbací,“ promluvila herečka o intimních scénách s Davidem. „Když je kolega příjemný nebo když jsme přátelé a známe se, tak je to v pohodě, je to součást herectví,“ mluví Míša o líbání.

Uloví ho pro sebe?

Může mezi těmito dvěma kolegy být něco víc? V případě herečky by to nevadilo, jelikož se netají tím, že

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden