Madla padla do oka i Miloši Kopeckému

Co ukončilo filmovou kariéru české Sophie Loren? Veliká láska, svatba s cizincem a stěhování do Vídně.

Už odmalička věděla, že chce být herečkou. Základní předpoklad pro to ostatně Marie Drahokoupilová měla. Byla krásná. Tak krásná, že zamotala hlavu všem mužům, kterým chtěla. V době největší slávy jí přezdívali česká Sophie Loren.

S oblibou říká, že kdyby se narodila dnes, bylo by to opravdu „in“. Její rodiče byli totiž v době jejího narození v takzvaném požehnaném věku. Možná i proto býval zvlášť tatínek, stavební inženýr, malinko konzervativní. Své holčičce sice po většinu života plnil, co jí na očích viděl, ale jak šlo o její

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden