Moje šťastná hvězda

Magda Reifová: U dětí je velmi oblíbená

Nejvíc ji proslavila Kouzelná školka, ale před kamerou se pohybovala už odmala. Herečka MAGDALENA REIFOVÁ (55) byla jako dětská herečka na roztrhání. Jak se má dnes?

Její kučeravé nazrzlé vlasy byly pro kameru jako stvořené. Herečka Magdalena Reifová (55) se poprvé objevila v televizi díky seriálu Jana Eyrová a tou dobou jí bylo pouhých 9 let. Po její herecké premiéře se jí filmové role jen hrnuly a byla doslova na roztrhání.

Dále si zahrála ve filmech Páni kluci, Brácha za všechny peníze nebo Jak se točí rozmarýny. Nebylo tedy divu, že se rozhodla pro studium na konzervatoři, při kterém stíhala dokonce i natočit filmy Indiáni z Větrova nebo V podstatě jsme normální.Po ukončení studia krátce působila v divadle a potom odešla na mateřskou dovolenou, kterou měla hodně dlouhou.

Čas tráví na chatě

Po několika letech zakotvila v Kouzelné školce, díky které si ji oblíbilo snad každé dítě v republice.
Pořady pro děti by prý nevyměnila za jinou kariéru. Také pořádá vystoupení s písničkami. Jako moderátorce se jí dařilo a k dětem měla blízko. Sama je totiž matkou tří dětí, které jsou dnes již dospělé. Nejstarší Bára (30), prostřední Vik (27) a nejmladší Jeník (25).

V současnosti se Magda věnuje dabingu, píše knížky pro děti a svůj volný čas nejraději tráví na chatě a při zahrádničení, také nepohrdne knihou nebo sklenkou dobrého vína. Život na venkově miluje a prý by neměnila.Natáčení filmů už ji moc nebere a snaží se užívat si zaslouženého klidu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden