Magická léčba pomocí stromů

Věděli jste, že stromy mají neuvěřitelný vliv na lidskou psychiku? Odhalte, co vlastně umějí.

Přírodní národy světa uctívaly už odpradávna rostliny a stromy. Věřily, že strom i člověk mají svou duši. Proč byste tomuto spojení měli věnovat pozornost?

Všeobecně se říká, že větve stromů jsou jako naše ruce. Vydáte-li se do lesa, můžete kromě zdravého vzduchu načerpat i hodně životní energie. Stačí k tomu jediné, všímat si a vnímat, co se děje kolem vás. Tím, že se to naučíte, porozumíte duši stromů. Ta vám poté vyjeví mnohé ze svých tajemství a poslání.

Cítí lépe než člověk

Není tajemstvím a bez zajímavosti, že rostliny i stromy dokážou vidět, slyšet a cítit radost, úzkost, zoufalství i bolest. Vědecké výzkumy amerického biologa dr. Iana Baldiuana dokonce potvrdily, že předčí člověka ve schopnosti rozlišit skutečnou lásku od předstírané, dovedou dokonce číst i naše myšlenky.

Mnohé stromy a rostliny v sobě chovají velice silnou dávku magnetismu, který mohou jak vydávat, tak i čerpat zvenčí. Přitom se rozlišují na takové, které jsou v této sféře neutrální, tedy člověku energii ani nedodávají, ani neberou, a takové, které působí

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře