Magický červenec

Na co si určitě dát pozor?

Vztahové věci se nedají dobře řešit, nejdeme-li k podstatě věci. Červenec se dá považovat za ideální období pro jejich narovnávání a harmonizaci. Pro vykonání odpovídajícího rituálu je nejlepší čas v období úplňku a novoluní.

Jak na červencové rituály?

Můžete se věnovat veškerým magickým úkonům, které posílí rodinné vztahy a lásku. Poslední týden v červenci se můžete zaměřit i na práci a kariéru. V každém případě soustřeďte svou energii na sebe, zklidněte se a pracujte s vědomím, že pouze vy máte tu moc některé věci změnit.
To, co je však nejdůležitější, je správné stanovení si cílů. Je velice důležité vážit slova a je tedy vhodné si předem sepsat vše na papír, oč vlastně chcete žádat, po jaké změně toužíte a klidně si vše můžete vyzkoušet nanečisto. Jste-li připravení, tak si vytvořte finální formulku, a tu autosugescí přeneste do svého podvědomí.

Soustřeďte se na červencového úplňku

Vyslovujte jména svých blízkých, kterých se má rituál dotýkat, a dále pokračujte přáním, které má vaše vztahy posílit nebo napravit. Pusťte si harmonizující hudbu. Zavřete oči a formulku několikrát opakujte při zapálené svíčce, která musí mít zelenou barvu. Při rituálu si představujte, co hezkého a příjemného byste se svými blízkými chtěli zažít, klidně popusťte uzdu fantazii a v duchu či polohlasně si opakujte: „Velmi dobré vztahy mne provázejí každý den, a to mne naplňuje. Je to skutečné, není to sen! Za vše děkuji.“ Zaklínací formulku klidně opakujte několikrát a hlavně nikdy nezapomeňte poděkovat!

Vliv červencového úplňku

Úplněk ve znamení Kozoroha můžete očekávat 9. července v 6 hodin a 6 minut. Citlivější budete mít páteř, velké klouby, svaly, šlachy, vazivo, slezinu, ale také kůži i vlasy. Rozhodně byste neměli na tento den plánovat lékařské zákroky, raději je odložte, pokud se nejedná o akutní život zachraňující úkony. Určitě můžete vyrýpávat a sušit kořeny bylin, ale žádné jiné části rostlin. Zahrádku tento den nechte naprosto odpočívat, jen jí dopřejte vodu, pokud si ji žádá. Novoluní přijde 23. července v 11 hodin a 45 minut a ovlivní nejvíce vaše srdce, aortu, krevní oběh a krevní tlak. Opět nechte zahradu odpočívat, nic nepřesazujte ani nesázejte. Ošetřit můžete pouze nadzemní části keřů a stromů. Jinak by hrozilo, že vám rostlinky zajdou nebo se jim bude minimálně špatně dařit.

reklama
reklama