Magie barev: Využijte jejich kouzlo

Potřebujete uspět u pohovoru? Pak nepodceňujte barvu oblečení, které si ten den vezmete!

Barvy mají velký vliv na naše životy už od nepaměti. Pokud potřebujete něco změnit, podívejte se s námi, jaké barvy budou pro vás tím pravým ořechovým.

Každá barva v sobě nese magický význam, který můžete využít ve svůj prospěch. Stačí vědět, jak na to! Jaké kousky v šatníku vám pomohou k vysněné práci a co naopak může uškodit? Podívejte se, co jednotlivé barvy symbolizují a jakou energii v sobě nesou.

Černá barva je symbolem dobra

Možná se budete divit, protože v pohádkách je černou barvou vždy vyobrazeno zlo, ve skutečnosti je ale barvou dobra a nese v sobě čistou pozitivní energii. V magii symbolizuje ochranu před negativitou, vytváří pocit bezpečí a představuje sílu. Pokud tak chcete podpořit sami sebe v chladných měsících, nějaký ten černý vlněný kabát by vám v šatníku určitě neměl chybět.

Bílá přinese do života harmonii

Nevěsty se vdávají v bílé, protože symbolizuje čistotu a nevinnost. Tato barva v sobě nese ale také energii míru a harmonie. Pokud chcete vyřešit

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden