Můj kousek štěstí

Mahulena Bočanová: Chce zpátky svou krásu!

Vždycky byla nápadně atraktivní. Vzpomeňme na doby, kdy moderovala pořad Top Star, tehdy vypadala skutečně jako modelka.


Jenomže roky bohužel přibývají všem, celebrity nevyjímaje. A Mahulena má sklony k určité, řekněme, kyprosti. Černovlasá krasavice si je toho vědoma a v posledních letech je na sebe přísná. Dřív se netajila tím, že miluje dobré jídlo a pití, dnes je opatrnější.

Není to tak dávno, co držela dietu a viditelně zhubla. Jenomže kde se vzal, tu se vzal, objevil se koronavirus, Mahulena dobré tři měsíce nepracovala, seděla doma a starala se o dceru Márinku (18). „Jak jsme byly s Marinou nonstop doma, tak jsme hodně jedly, málo se hýbaly a kynuly,“ poznamenala utrápeně herečka.

„Nabrala jsem deset kilogramů, které se špatně shazují, když se od Mariny nemohu hnout a ona se mnou neujde nebo neuběhne pár kilometrů. Navíc po padesátce jde všechno hůř,“ postěžovala si. Vyřešila to radikálně.  „Na klinice mi odsáli ten nechutný tuk na zádech a bocích,“ přiznává, že podstoupila liposukci. A protože má kuráž a nebojí se plastických chirurgů ani jejich skalpelu, je zas už jako proutek.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden