Moje šťastná hvězda

Mahulena Bočanová: Kdy představí nového chlapa?

Herečka Mahulena Bočanová (51) rozhodně neprožívá sladký život. Sehnat vhodný protějšek je pro ni kvůli rodinné situaci velký oříšek. Jako matka samoživitelka se stará o dceru Márinku (17), která už od narození trpí lehčí formou autismu.

S nástupem puberty se u dcery navíc objevila epilepsie. Mnohem náročnější nemoc, která jí téměř nedovolí být nezávislá na mamince. Přesto se Mahulena naučila žít s tím, že tak to prostě je a není potřeba se litovat.

Rozvod a boj o výživné

Každopádně je jasné, že legrace to není, a i když je statečná a silná, nějakou mužskou oporu by po svém boku zase ráda měla. Těžkosti, které plynou z Márinčina zdravotního stavu, by se ve dvou snášely snadněji.

Navíc pořád jsou ve hře těžkosti ohledně výživného na výchovu Márinky, které probíhají mezi Mahulenou a jejím bývalým manželem Viktorem Mrázem (51). Jejich manželství fungovalo osm let a rozchod proběhl až na pár slzavých scén téměř vklidu. Oba manželé si našli partnery a vypadalo to na přátelské vztahy na obou frontách.

Je na mladší

Mahulena začala chodit s Jakubem Vytáčkem, jenž byl mladší o 14 let a dříve býval partnerem zpěvačky Šárky Vaňkové (31). Viktor Mráz se dal dohromady s moderátorkou a rockerkou Martou Jandovou (44). Mahulena pak vystřídala další muže, většinou o dost mladší než ona. Byl mezi nimi například zahradník Jiří Herda, přičemž mezi partnery byl obdobný věkový rozdíl jako u Vytáčka. Po zahradníkovi se Mahulena objevila po boku brazilského tanečníka Jonese Santose Santany, kterému bylo o 22 let méně než herečce. Pokaždé když je Mahulena představila veřejnosti, krátce nato vztah skončil. Pánové neunesli slávu a pozornost, nebo zjistili, že vedle samostatné ženy se jim těžko žije. Možná vztahu překáželo i to, že Mahulena pečuje víc o dceru než o ně. Poslední známostí krásné herečky byl majitel hodinářství Karel Janeba.

Schovává ho

Je tedy jasné, že tentokrát si Mahulena dává velký pozor na to, koho a kde představí. Vzhledem k tomu, že v poslední době vypadá lépe než obvykle a pravděpodobné jsou i její náštěvy omlazujících procedur, je jasné, že někomu už své srdce dala. Komu, to se brzy dozvíme. Vypadá to totiž tentokrát na vážnou známost.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden