Mahulena Bočanová: Ráda by zhubla. Jak to jde?

Říká se, že úderem padesátých narozenin nám váha vyvádí ještě horší kousky, než bývalo obvyklé, a čísla, která ukazuje, jsou zdrcující. Tyhle nepříjemnosti se týkají i krásných žen, ba i celebrit.

Přiznává je také Mahulena Bočanová, která se skutečně trošku zaoblila. Donedávna se jí problémy tohoto typu vyhýbaly. "Když jsem dřív potřebovala shodit dvě tři kila, tak jsem prostě týden nejedla," konstatuje Mahulena.

"Což není pro hubnutí zrovna to nejzdravější. Vlastně dietu jako takovou jsem začala řešit poprvé na podzim 2017. To jsem zjistila, že se po letní pohodičce vejdu jen do jednoho z divadelních kostýmů," prozrazuje.

Aby ušetřila práci divadelním švadlenám a sama měla dobrý pocit, že má stále pěknou postavu, nechala se nalákat na dietu, kdy si nakoupíte pytlíčky s předem připravenými pokrmy, a díky tomu hubnete. Mahulenini přátelé si však nejsou jisti, zda černovláska tento způsob zdravé výživy nepřeceňuje.

Libuje se, že hubnutí je rychlé a pohodlné: "Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť," raduje se a dodává: "Žádná dřina ve fitku." V jejím okolí se však šeptá, že herečka příliš nezhubla.

Možná proto, že bez cvičení to nejde. Nebo jen krátkodobě, pak přije jo-jo efekt. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden