Mají s mužem krizi?

Je zvyklá pořád někde lítat a řešit jeden projekt za druhým. Jelikož je teď všechno pozastavené, herečka PAVLA TOMICOVÁ (58) musela zvolnit. A je z toho nervózní.

Energická herečka Pavla Tomicová (58) zřejmě nevydrží ani chvilku v klidu. Pořád by něco dělala, a to jak doma, tak i co se práce týče. V první půlce loňského roku natáčela filmy jako na běžícím pásu. V současné době má ale o nabídky poměrně nouzi, divadla jsou navíc zavřená.

Byla několik měsíců nucena prosedět doma, což už jí pořádně lezlo na nervy. Sice pořád pár dní v měsíci točila Slunečnou, bylo to však podstatně méně, než byla zvyklá. Proto byla ráda i za nabídku k dabování.

On má víc práce

Tomicová je jednou z dabérek nového animovaného večerníčku Mlsné medvědí příběhy. Pro Pavlu je to spíš taková oddychovka, při které se potká se svými starými známými.

Nová práce Pavle opět vlila krev do žil, ale přece jen trochu závidí svému manželovi Ondřeji Malému (55), který dostává jednu charakterní roli za druhou. Naposledy si zahrál v minisérii Božena. O tom si Pavla může nechat jenom zdát.

Zapsala se u diváků jako komediální herečka a se svou konstitucí se také do každého projektu nehodí. Malý je naopak držitel Českého lva a drží si svou úroveň. Proto nemá o práci nouzi, zatímco Tomicová je ráda za dabing a vedlejší roli v seriálu.

Je na něj protivná?

Většinou, když jí nějaký pracovní projekt skončí, upadne Pavla do smutku a doma s ní asi není řeč. Pak je na manžela nejspíš protivná a on si s ní neví rady. Oba si notovali, jak jim herecké manželství vyhovuje, ale teď v neobvyklé situaci jsou jako dva lvi v kleci.

Ještěže má Malý dost práce pro televizi. Tomicová ale kromě Slunečné neví, kam se vrtne, a vybíjí si vztek jinde. Snad hádky a krizi její manželství ustojí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden