Moje šťastná hvězda
Mají spolu tajný románek?
Mají spolu tajný románek?

Oblíbený český herec SAŠA RAŠILOV (48), známý ze seriálu Sestřičky Modrý kód, se nedávno stal čtyřnásobným tatínkem. Doma ovšem před porodem dcery EMÍLIE zřejmě nevládla idylka. Manželka má na Sašu žárlit.

Za svoji popularitu Saša Rašilov (48) teď vděčí hlavně seriálu Sestřičky Modrý kód. Díky němu se více zviditelnil a nabídky se mu jen hrnou, což je pro něj dobrá zpráva. Čím více práce bude mít, tím lépe zajistí svou milovanou rodinku.

Jeho seriálovou partnerkou v primáckém seriálu je krásná herečka Sabina Laurinová (48). Oba herci mají skvělý vztah, někdy až moc skvělý. Romantické a postelové scény si oba užívají a zřejmě by jim nevadilo, kdyby se neodehrávaly jen jako.

Rašilov na to ale zjevně doplatil a zadělal si na pěkný malér. To, jaký má se svou kolegyní vztah, se nejspíš nelíbí jeho manželce Lídě Němečkové (34).

Se Sabinou tvoří dobrý tým

Říká se, že ti dva zrovna neprocházejí harmonickým manželstvím. Pro donedávna těhotnou Lídu bylo těžké vídat manžela v náručí jiné. Obzvlášť když si Laurinová s Rašilovem tak dobře rozumějí. Ani jeden si na druhého nemůže stěžovat. Tvoří spolu skvělý tým.

Dcera je usmířila

Proto jim to v seriálu tak jde a jejich scény jsou pokaždé uvěřitelné. „Dobrý vztah na pracovišti, hlavně v našem oboru, je velmi důležitý. Známe se odmalička. A my máme takové štěstí, že se máme rádi,“ rozplývá se Laurinová.

Lída s tím má prý problém. Kvůli spekulacím o tom, jak to asi herečtí partneři mezi sebou mají, údajně mezi Sašou a Lídou docházelo ke každodenním hádkám. Teď je údajně načas usmířila novorozená dcera. Jestli druhý dítětem chtěli zahnat manželskou krizi, tak se jim to asi povedlo.

Musí pracovat, potřebují peníze

I kdyby Lída chtěla, aby v seriálu skončil, stejně by to zřejmě neudělal. Z jedné mateřské by celá rodina nevyžila. ,,Karanténa nám dala zabrat,“ řekl Rašilov. To je také jeden z mnoha důvodů, proč v Sestřičkách zkrátka musí zůstat.

Je zodpovědný a chce, aby se jeho rodinka měla co nejlépe. Je všeobecně známo, že herec je vůči své rodině zodpovědným a milovaným manželem i otcem. Snad láskychtivá Laurinová neudělá v jeho manželství spoušť.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz