Mají u něj kolegyně šanci?

Oblíbená KRISTÝNA KOCIÁNOVÁ (35) bojuje už nějaký čas o srdce svého idolu, herce FILIPA BLAŽKA (47). On ale zřejmě nemá zájem a má jí to dávat hodně najevo.

Ve Slunečné začíná být poměrně dusno. Herečka Kristýna Kociánová (35) je totiž údajně zamilovaná až po uši do svého hereckého kolegy Filipa Blažka (47). Není se čemu divit, Filip je ženským idolem odjakživa. Všechny kolegyně na něj nedají dopustit.

On si ale ty, o které neměl zájem, vždycky držel od těla. Od té doby, co si po desetiletém vztahu vzal za manželku Jolanu (41), ženy odradí už jenom tím, že jim ukáže snubní prsten.

Kociánová si však zřejmě neumí poručit. Je v tom až po uši. ,,Myslel jsem si to. Už od začátku je mezi nimi jiná atmosféra než mezi jinými herci,“ svěřil své pocity z jejich vztahu herec primáckého seriálu.

Chtěla by partnera

Filip je šťastně zadaný a i přes všechny jeho údajné románky z minulosti jim to má moc klapat. To ale neznamená, že si občas nezaflirtuje. A to zřejmě Kociánová pochopila jako
výzvu.

Herečka v seriálech byla vždy za šedou myšku. To se ale změnilo před dvěma lety, kdy podle svých slov začala mít ráda sama sebe a podařilo se jí zhubnout. Od té doby má políčeno na nového partnera, ale žádného zatím veřejnosti neukázala.

Kde dělá chybu?

Asi se vždy zamiluje do nepravého. Blažek je idol všech žen a umí toho prý dobře využít. ,,Koketuje s kolegyněmi a jim se to líbí. Je to ale hezké, člověk se tím vrátí do mladých let,“ řekla jedna z jeho zralejších kolegyň.

Kterou chce dostat?

Blažek si poslední dobou začal všímat herečky Báry Jánové (31). Ta nedávno oznámila nečekaný rozchod s bývalým partnerem Vítězslavem Bečkou (26). Blažek se zřejmě pasoval do role utěšitele a snažil se Báru různě rozveselit a povzbudit. To ale údajně nesla špatně právě Kociánová.

Válčí mezi sebou?

Když se Kociánová dozvěděla, že by si Blažek mohl myslet na jinou, začalo být zle. I přesto, že Jánová o ničem nevěděla, její žárlivá kolegyně jí měla začít dělat naschvály a pomlouvat ji u ostatních herců. Moc profesionální to ale není.

Je pravda, že mezi herečkami bývá rivalita kvůli popularitě či vzhledu, ale kvůli nešťastnému zamilování do ženatého chlapa? Problémy údajně dělá i Blažkově bývalé partnerce Lucii Benešové (46), na kterou má žárlit. Blažek se podle všeho jejímu zájmu jen směje a neřeší to. Možná by ale měl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden