Moje sladké tajemství

Mají už s milencem společné hnízdečko lásky?

Moje sladké tajemství

V bytě asi nebude žít jen se synem.

Před časem se herečka Eva Burešová (27) pochlubila velkou investicí, když si pořídila rozlehlý byt. Nějakou dobu se snažila tvrdit, že jedinými obyvateli budou ona a její syn. Jak to ale vypadá, buduje hnízdečko minimálně pro tři.

Jedna z hlavních hvězd seriálového hitu Slunečná, herečka Eva Burešová (27), se jen před pouhými pár týdny přestěhovala do nového bytu. A právě to byla jedna z věcí, která prozradila její vztah s kuchařem a porotcem populární televizní soutěže MasterChef Přemkem Forejtem (33). Je tak nasnadě, že větší byt už zařizují jako zamilovaný pár.

Byt není jen pro ni a syna

Ještě dřív, než její nový vztah na veřejnosti praskl, snažila se Eva stěhování do většího před svými fanoušky, kterým ale téměř nic neunikne, tak trochu zamluvit.

„Byt je pro nás dva poměrně velký, ale do tohoto bytu jsem se vyloženě zamilovala a už se těším, až bude plně zařízený, útulný a bude to ten Domov,“ mlžila Eva a snažila se vyvolávat dojem

Zbývá vám 67% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden