Mají v zádech psychopata?

Nebohá Monika Marešová nechutné útoky pár týdnů po porodu nese hodně těžce!

Moderátor Leoš Mareš (46) a jeho žena Monika (41) zůstali jako opaření. Bývalý moderátorův příbuzný ve velkém rozhlašoval, jak je Leoš nešťastný ze své čerstvě narozené dcerky Alex, kterou vlastně ani nechtěl. To vše se dotýká především Moniky, která je citlivá, vždyť je ještě v šestinedělí!

Nebohému Leošovi (46) totiž napsala maminka jedné holčičky, v jejíž škole měl přednášku jistý lektor a manažer Marek P. Tvrdil, že je příbuzný Leoše Mareše, a přidával k dobru údajné historky z moderátorova života.

Zaútočil na malou Alex!

Mareše se nejvíc samozřejmě dotklo, že se vše týká jeho manželky Moniky (41) a jeho malé dcerky Alex. Marek P. totiž na školách žákům tvrdil, že Leoš nikdy nechtěl svoji malou dceru a je údajně nešťastný, že se stal potřetí otcem. Vše udělal prý jen kvůli

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden