Mají vůbec čas na rodinu?

Jestli si někdo nemůže stěžovat na nedostatek práce, pak je to zcela jistě režisér Biser Arichtev (45) a jeho manželka Veronika Arichteva (35).


Zatímco jejich kolegy v celé řadě případů srazila pandemie na kolena, manžele prý jenom trochu zbrzdila, odpočinuli si a teď jsou zase v jednom kole. „Samozřejmě je to těžký rodinný management,“ přiznal úspěšný režisér s tím, že i jeho žena má své pracovní povinnosti.


Nemají toho ale přece jen moc? A zbývá jim  vůbec čas na děti? Společně totiž mají syna Luku Christa (1,5), Arichtev má z předchozího vztahu ještě syna Teodosia (9). Herečka ale přiznala, že si je moc dobře vědoma toho, že čas hodně rychle kvapí a kvůli nabídkám by mohla přijít o ty vzácné momenty se svým synem.


I proto se s manželem naučili konečně říkat ne. Navíc chtějí mít čas i jeden na druhého. Proto se tedy vždy pečlivě rozmýšlejí, jakou práci vzít a jakou ne. I tak  toho mají  ale skutečně hodně, což jim jiní mohou jen tiše závidět. Zkrátka v tom oba umějí chodit, to se jim musí nechat. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden