Můj kousek štěstí

Malásek s ničím příliš neotálel, o ruku Danu Morávkovou požádal hned druhý den

Můj kousek štěstí

Stačil jeden pohled a hned věděl, že to bude až navěky. A nemýlil se, báječně se doplňují a krize se jim vyhýbají velkým obloukem…

Některým se tehdy zdálo, že jednají až příliš uná­hleně. Ani se pořádně neznali a už stáli před oltářem. Oni však moc dobře věděli, že to je to pravé ořechové. Osud jim to dal několikrát jasně najevo.

Některé lásky se vyvíjejí klidně i celé roky. To ale rozhodně neplatilo v případě Dany Morávkové (52) a Petra Maláska (59). Jen co půvabnou herečku hudební skladatel spatřil, řekl si, že ta okouzlující dívka bude jednou jeho ženou.

A jak řekl, tak se také stalo. „Byla už hvězda a vojáci ji měli vylepenou ve skříňkách,“ vzpomíná sympatický klavírista. Sami dnes o sobě říkají, že jsou nejnudnější pár v českém showbyznysu, protože se

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden