Malý flirt neuškodí, ale…

Nevinný flirt se vyznačuje tím, že danou osobu nechcete získat.

Štve vás, že ten váš pacholek pořád kouká po jiných? Tak mu to oplaťte. Hezky si zaflirtujte s jinými muži, a on mu spadne úsměv, nevděčníkovi.

Jako všechno v životě i flirtování má svoje pravidla. Pokud se jich budete držet, může vám takové malé rozptýlení zpříjemnit den. Nevinný flirt se vyznačuje tím, že když s někým koketujete, není vaším cílem danou osobu získat jen pro sebe.

Berete to jako zábavu, dělá vám dobře, že se protějšek „chytil“. Ženy k tomu obvykle používají sadu osvědčených triků, mezi které patří pohazování hlavou, pohrávání si s vlasy nebo jemné kousání do rtů či ladná kočičí chůze. Naopak muži se snaží dát na odiv svoje svaly a nevědomky upozorňují na svoje intimní partie.

Můžete se ocitnout v průšvihu

Hranicí, kterou by však neměl flirt překročit, pokud má zůstat nevinným, je fyzický kontakt. Pokud protějšku dovolíte, aby vám například upravil vlasy a u toho ucítil vaši vůni, už si koledujete o malér. Dokonce aniž byste to původně chtěli!

Je to rozjetý vlak, který málokdo umí zastavit. Nutno však dodat, že za bezpečnou hranici se obvykle vydávají hlavně ti, co jsou ve stávajícím vztahu nespokojení nebo patří k chronickým záletníkům.

Proto je na každém, aby si dobře rozmyslel, zda se do něčeho takového vůbec pustí, aby později nelitoval. A přestože by se mohlo zdát, že je takové chování výsadou mužů, není to tak. V tomhle jsou si obě pohlaví naprosto rovnocenná. Dokonce ani věk tu nehraje žádnou roli.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden